Kuru Meyvelerle Tariflerinize Lezzet Kazandırın

Kuru Meyvelerle Tariflerinize Lezzet Kazandırın
Kuru meyveler, kuru sebzeler, süper tozlar, yöresel geleneklerin günümüzde en modern haliyle devam etmesini sağlıyor. Yıl boyunca sağlıklı beslenmek amacıyla kurutulan, toz hale getirilen meyve ve sebzeler, şimdilerde modern tekniklerle, kaliteli şekilde hazırlanıyor. Büyüklerimizin sağlıklı ve leziz beslenme eylemlerini Kuru Yeşil sürdürüyor.
Kuru Yeşil, tüm meyvelerin, sağlıklı sebzelerin kaliteli ambalajlarla sizlerle buluşmasını sağlıyor. Hayata lezzet kazandıran kuru meyveler, mevsim dışı zamanlarda bile keyifle, besin değeri kaybolmadan tüketilebiliyor. Kuru meyveleri atıştırmalık olarak haricinde birçok şekilde kullanabilirsiniz. İşte size birkaç kullanım önerisi.
Meyve kompostosu
Kuru meyveler en çok komposto, hoşaf gibi tariflerde kendini gösteriyor. Kuru meyve kompostosu bağışıklık sistemini güçlendirir, bağırsak sağlığını korur ve çalıştırır. Kabızlık, sindirim problemleri yaşayanlar meyve kompostosu ile doğal yollardan kendini iyileştirebilir. Komposto aynı zamanda vitamin ve mineral desteği sağlıyor, metabolizmayı hızlandırıyor, kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Kuru meyve çeşitliliği sayesinde canınızın istediği her meyveden komposto yapabilirsiniz.
Meyveli kek ve pastalar
Çay ve kahve saatlerine lezzet katan, çocukların süt içme saatlerini tatlandıran kekler, pastalar kuru meyveler ile taçlanıyor. Meyveli keki, meyveyle süslenmiş pastayı herkes sever. Kuru Yeşil’in özenle paketlediği kuru meyveler, kek ve pasta tariflerinizi zenginleştirmeye hazır. Tüm keklerde, kurabiyelerde ve süslemelerde kuru meyve kullanabilirsiniz. Aşure gibi özel tariflerde ise daha zengin bir lezzet elde edebilirsiniz.
Süt ve yoğurtlu ara öğünler
Kuru meyveler, kilo vermek, kilo almak ya da sağlıklı beslenmek isteyenlerin odağında yer alıyor. Porsiyonların içeriği kilo almayı ya da vermeyi kolaylaştırıyor, bunu yaparken ise vitamin – mineral ihtiyacınız karşılıyor. Kuru meyveleri süt, yoğurt gibi faydalı besinlerle karıştırarak sağlıklı ara öğünler hazırlayabilirsiniz. Kuru meyveleri sadece atıştırmalık olarak bile keyifle tüketebilirsiniz. Örneğin, kuru kayısıyı bir bardak su içinde bekleterek sabahları önce suyu içip ardından kayısıyı yiyerek bağırsak hareketlerinizi düzenleyebilirsiniz.
 
Kuru Yeşil, sağlıklı ürün içerikleri ve doğallığıyla hayatınızı kaliteli beslenme rutini ile tanıştırmanızı sağlıyor, lezzetli besinler tüketmenize yardımcı oluyor. Süper tozlar, süper gıdalar, kurutulmuş meyveler ve fit ürünlerle Kuru Yeşil, sağlıklı yaşam hareketinizi desteklemek için sizlerle. Hemen Kuru Yeşil’i keşfedebilir, ürünlerimizle tanışabilirsiniz.
Etiketler: blog
Eylül 27, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı