Organik Ham Kakaonun Paket Kakaolardan Farkı

Organik Ham Kakaonun Paket Kakaolardan Farkı

Kek ve pastaların vazgeçilmezi, sütlü tatlıların tamamlayıcısı kakao, organik ham kakao ve endüstriyel kakao olarak iki gruba ayrılıyor. Marketlerden satın aldığımız paket kakaolar, endüstriyel bir sistemin ürünü olarak raflarda yerini alıyor. Raftaki yerini alana kadar ilk andan son ana kadar birçok işlemden geçiyor, raf ömrü uzun olsun diye çeşitli katkılara maruz kalıyor. Organik ham kakao bu anlamda çok doğal ve değerli. Süper tozlar kategorimizde yer alan ham kakao, kakao çekirdeklerinin güneş ışınında kurutulup doğal yöntemlerle öğütülmesiyle elde ediliyor. Fabrikasyon yerine tamamen doğal şekilde üretilen ham kakaonun besin değeri korunuyor, lezzeti ve faydaları doğrudan tüketiciyle buluşturuluyor. 

 

Endüstriyel paket kakaolar ne yazık ki katkı maddesi içeriyor, ekstra şeker ve koruyucu kimyasallar barındırıyor. Bu işlemler kakaonun besin değerini azaltıyor, lezzetini olumsuz etkiliyor. Süper tozlar, doğal yollarla kurutulup öğütülmesi nedeniyle süper gıdalar olarak kabul ediliyor. Kuru Yeşil’den satın alabileceğiniz organik ham kakao, kokusundan lezzetine kadar her detayıyla farkını gösteriyor. Ham kakao ile yapılan tüm tarifler daha güzel, daha lezzetli oluyor. Daha ilk tariften katkısız, doğal, lezzetini korunmuş organik kakaonun tadını ve farkını gözlemleyebilirsiniz.

 

Organik ham kakao ile çocuklarınıza sağlıklı besinler yapın

 

Kuru Yeşil, özenle paketlediği süper tozlar ile sağlıklı yaşamın mümkün ve pratik olduğunu gösteriyor. Organik ham kakao, en çok ebeveynlerin tercihleri arasında yer alıyor. Kurabiye, kek, pasta, tatlı, pankek, krep, kakaolu süt, atıştırmalık bar, ev yapımı çikolata, smoothie yapabilir; dilediğiniz tariflere ham kakao karıştırabilirsiniz. Kakao çekirdekleri magnezyum, demir, çinko, bakır, potasyum, manganez, kalsiyum, kükürt gibi sağlığınız için gerekli olan mineraller bakımından oldukça zengin bir besin kaynağı. Organik ham kakao bu anlamda çok değerli, sağlıklı bir destekçi. Kuru Yeşil’in süper tozlar kategorisinde en uygun fiyat seçenekleriyle sahiplerini bekleyen organik ham kakao, yaşamınıza doğal bir tat dokunuşu yaparken aynı zamanda sağlığınızı destekliyor. Küçükten büyüğe herkesin çok sevdiği ham kakaoyu Kuru Yeşil’den güvenle sipariş edebilir, keyifle tüketebilirsiniz. En özel tariflerinizin gizli lezzeti kakao için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Etiketler: seo
Nisan 29, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı