Sebze Karışımı Tozu ile Şahane Lezzetler

Sebze Karışımı Tozu ile Şahane Lezzetler

Süper tozlar, süper lezzetlerin yıl boyunca mutfaklarda pişmesini, hazırlanmasını sağlıyor. Süper gıda hareketinin sevilen ürünü olan Kuru Yeşil Sebze Karışımı, içeriğinde; kurutulmuş domates, kurutulmuş pırasa, kurutulmuş biber, kurutulmuş soğan, kurutulmuş brokoli ve kurutulmuş havuç barındırıyor. Her biri birbirinden faydalı olan ve yemeklere lezzet katan sebzeler, çocuklara, yetişkinlere, diyet yapanlara, özel beslenenlere, yaşlılara şahane tarifler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Süper tozlar, mevsiminde toplanan sebzelerin doğal şekilde kurutulup sofralarınıza ulaşmasını sağlıyor. Sebze ve meyveleri mevsiminde yemek en sağlıklı beslenme şekli. Sebze tozları da bu mantıkla mevsiminde hazırlanıyor. 

Sebze karışımı tozunu nerelerde kullanabilirsiniz?

Sebze karışımı her bir sebzenin belli oranda kurutulup harmanlanmasıyla hazır hale geliyor. Birbiriyle lezzet anlamında uyumlu ve faydalı olan bu karışımı birçok tarifte kullanabilirsiniz. İşte sebze karışımının kullanım alanları;

  • Tüm çorbalarda sebze karışımını kullanabilir, sadece sebze karışımı ile leziz bir çorba hazırlayabilirsiniz. 
  • Süper tozlar, pilavlara çok yakışıyor. Bulgur, mercimek, şehriyeli pilavlarda sebze karışımının lezzetinden yararlanabilirsiniz.
  • Sebze karışımı hoş aroması ve lezzetiyle köfte, çiğköfte harcına çok yakışıyor. Köftelerinize eser miktarda ekleyebilirsiniz.
  • Et, balık, tavuk soslarında yine Kuru Yeşil’in sebze karışımını kullanabilirsiniz. 
  • Hamur işi tariflerde kullanabilirsiniz; makarna, börek, mantı, tuzlu kek, erişte.
  • Baharatlı keklerde, ev yapımı krakerlerde; krep, pankek gibi tariflerde kullanabilirsiniz.
  • Sebze karışımının şaşırtıcı kullanım alanı ise evcil hayvanlardır. Kuş, kedi yemine sebze karışımından biraz ekleyebilirsiniz. 
  • Makarna, mantı ve benzeri sos tariflerinde aroma vermesi açısından kullanabilirsiniz. 

Kuru Yeşil sebze karışımı protein ve enerji bakımından ideal bir süper gıda sayılıyor. Trans yağ gibi zararlı katkı maddeleri içermeyen, doğal özlü sebze tozu ile zengin tarifler elde edebilirsiniz.  

Kuru Yeşil Sebze Karışımı Yıl Boyunca Sizlerle

 

Sebze karışımı, brokoliden pırasaya kadar birçok şifa deposu sebzenin özenle paketlenmesinden oluşuyor. Kuru Yeşil, sebze ve süper tozlar ile sağlıklı yaşam hareketini destekliyor. Sebze karışımını tadanlar, süper lezzetin süper faydaları ile daha enerjik ve sağlıklı hissediyor. Sizler de sebze karışımıyla en uygu fiyat seçenekleriyle tanışabilirsiniz. 

Etiketler: blog
Haziran 08, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı