Seni çok iyi anlıyoruz. Hayatımız hep bir koşuşturma içinde ve hiçbir şeye vakit ayıramıyoruz. Günlük işlerin üstüne bir de kendimizi ve çocuklarımız ile nasıl beslenmemiz gerektiği konusunda kafamız karışık ve çok yıpratıcı bir koşuşturma içindeyiz. Kuru Yeşil olarak, bunu kolaylaştırmak için yola çıktık.

Kuru Yeşil; iki kuzenin(Efe ve Erhan) çocukları olduktan ve biraz da olgunlaştıktan sonra hayatlarını değiştirmeye karar vermelerinin hikayesidir. Hastalıkların artması ve güvenli bildiğimiz gıdaların sevdiklerimizin hayatını olumsuz etkilemesine dur demek, bir çözüm bulmak için ortaya çıkmış bir girişimdir. Kuru Yeşil günlük kullanımı kolay, hayat koşuşturmamızda bize destek olacak, yüzyıllardır dünyada olan besinlerin en iyilerini sana getirmek için elinden geleni yapmaya kararlı. Eminiz sen de çeşit çeşit vitamin kapsülü denemekten sıkıldın. Doğanın bize sunduklarını keşfetmenin zamanın geldi. En temiz, en lezzetli gıdaları ailenle birlikte düşünmeden kullanacağın bu besinler, çocuklarını zararlı abur cuburlardan uzak tutacak, senin de kalori saymanı azaltarak, alman gereken değerli besinleri bir arada sunacak. Bizler evimizde kullanmadığımız hiçbir ürünü seninle buluşturmamaya söz verdik. Kaliteden ve %100 şeffaflıktan ödün vermeden aldığımızı geri vermenin bilincinde daha sağlıklı bir toplum oluşturmayı kendimize görev edindik. Bu yüzden ne zaman ürünlerimiz ve bizimle ilgili bir sorun olursa Kuru Yeşil’de seni dinleyen birini bulacaksın! İster bu sağlıklı yolculuğa yeni başlıyor ol ister tekrar başlamak için yeni bir motivasyona ihtiyacın olsun. Bizde kendin için bir şey bulacağına söz veriyoruz!

NEDİR BU KURUYEŞİL ÜRÜNLERİ?

Kuru Yeşil Süper Gıdalar, sizi kendinizin en enerjik, odaklanmış, uyumlu ve ışıldayan versiyonu yapan gerçek ve besin yüklü gıdalardır! ..ve artık kendinizi kalori sayarak yapılan diyetler ile sınırlamanıza gerek yok!

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİR

KAFEİN VE ŞEKER OLMADAN DAHA FAZLA ENERJİ KAZAN

YEMEKLERDEN ALDIĞIN KİMYASALLARDAN VE HAVA KİRLİLİĞİNDEN ARIN (DETOX)

KİLO VEREREK ŞEKER İSTEĞİNİ DURDUR

TEMİZ VE PARLAK BİR CİLDE SAHİP OL

TAKVİYE GIDA DESTEĞİ OLMADAN YAPTIĞIN SPORDAN DAHA FAZLA YARARLAN

SİNDİRİMİNİ GÜÇLENDİR VE MİDENİ FERAHLAT

YEMEK SONRASINDA DAHA HAFİF VE DAHA FERAH HİSSET

ANTRENMAN SONRASINDA GÜCÜNÜ KISA SÜREDE TOPLA

KESKİN ODAKLANMA VE ATİK BEYİN GÜCÜNE SAHİP OL

Çerez Kullanımı