Ispanak Tozu 100 GR
Ispanak Tozu 100 GR
Ispanak Tozu 100 GR
Ispanak Tozu

Kuru Yeşil Ispanak Tozu 100 Gr

5,00
Fiyat : 29,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 24,95 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041094

Ispanak Tozu

%100 Yerli ve Katkısız olarak üretiyoruz. 

Çocuklarınıza ıspanak yediremiyor musunuz?

Ispanak Tozu Nedir ve Nasıl Üretilir?

Ispanak Tozu, anlaşmalı çiftçilerimizden özenle toplattığımız taze ıspanaklar, üretim hattımızdaki fırınlarımızda tamamen katkısız olarak kurutularak, toz haline getirilmektedir.

İçeriğinin yaklaşık olarak %90'ı su olan ıspanak bitkisinden 1kg kuru toz ıspanak elde etmek için yaklaşık 12 kg taze ıspanak kurutma işleminden geçmelidir.

 A, B, C ve K vitaminleri bakımından oldukça zengin olan ıspanak tozu içeridiği manganez, magnezyum, demir, kalsiyum, potasyum ve folat bakımından da oldukça zengin bir besin kaynağıdır.

Ispanak Tozu Faydaları Nelerdir?

Mükemmel bir lif kaynağı olan ıspanak tozu, kilo vermenize, kan basıncınızı düşürmenize ve insülin direnciyle savaşmanıza da yardımcı olabilir.

Çözünmeyen diyet lifi sağlığınız için önemlidir çünkü sindirim sisteminizde hacim sağlar ve yiyeceklerin vücudunuzdaki hareketini teşvik eder, kabızlığı önler ve atıkların bağırsaklarınızdan geçişini hızlandırır.

Ispanak tozu, göz sağlığını koruyan karotenoidler açısından zengin bir besindir.

Ispanak Tozu Nasıl Kullanılır?

Smoothielerde: Spor sonrası protein desteği olarak kullanabilirsiniz, yoğurda karıştırabilirsiniz

Keyifli tariflerde: Makarna, ekmek, kek gibi hamur işlerinize hem renk hem de aroma verebilirsiniz, yemek ve çorba tariflerinize zahmetsizce ekleyebilirsiniz

Doğal Renklendirici: Yeşil omlet yaparak kahvaltı sofralarınıza renk katabilirsiniz

Yasal Uyarı

Herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.

Kuru Yeşil olarak sağlıklı insanlara ve sağlıklı bir gezegene inanıyoruz. Vücudunuzun doğal canlılığını en üst düzeye çıkarmak için saf içerikler sunarken, aynı zamanda küresel toplumu bir bütün olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği, ürünleri seçerken, ortaklıklar seçerken ve şirket kararları üzerinde işbirliği yaparken bir yaşam biçimi olarak görüyoruz.

Bizim Ailemizden Sizinkine... :)

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı