Kuru Yeşil Organik Açai Tozu 50 gr - Acai PowderKuru Yeşil Organik Açai Tozu 50 gr - Acai Powder - Kuru Yeşil
Kuru Yeşil Organik Açai Tozu 50 gr - Acai PowderKuru Yeşil Organik Açai Tozu 50 gr - Acai Powder - Kuru Yeşil
Organik Acai Tozu 50 gr - Acai PowderKuru Yeşil Organik Acai Tozu
Organik Acai Tozu 50 gr - Acai PowderKuru Yeşil Organik Acai Tozu

Kuru Yeşil Organik Açai Tozu 50 gr - Acai Powder

3,50
Fiyat : 94,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 84,95 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041360

Organik Açai Tozu

Amazon kabilelerinin güzellik meyvesi olarak bilinen, mor renkli bu süper meyveyi sizlerle buluşturuyoruz.
-Daima Zinde Kalın
-Güç Kaynağı
-Beyin Fonksiyonları Desteği
-Kötü Kolestrol Engelleyici
-Antioxidant Fabrikası

Açai Tozu Nedir ve Nasıl Üretilir?

 

Brezilya Amazon ormanlarında doğal olarak yetişien açai meyvesi, yıkandıktan sonra -40 dereceye kadar soğutulur. Kademe kademe ısıtılarak içindeki suyu buharlaştırılan açai meyveleri, herhangi bir katkı maddesi veya koruyucu ilave edilmeden öğütülerek paketlenir. 1 kg açai tozu elde etmek için yaklaşık 20 kg taze açai meyvesi kullanılmaktadır.
Çikolata ve yabani meyvelerin arasında bir tada ve kremsi, zengin bir dokuya sahip olan acai tozu lezzetli ve kullanımı kolaydır. 
Acai meyveleri, yağ oranı yüksek ve şekeri düşük olduğu için bir meyve için benzersiz bir beslenme profiline sahiptir.
 

Organik Açai Tozunun Faydaları Nelerdir?

 
Açai meyveleri, sağlıklı yağlar ve düşük miktarda şekerin yanı sıra antioksidan savunma desteğine katkıda bulunabilecek antosiyaninler de dahil olmak üzere birçok eser mineral ve bitki bileşiği içerir.
Açai tozundaki antioksidanlar, hafıza ve öğrenmeyi olumsuz yönde etkileyebilecek beyin hücrelerindeki iltihaplanma ve oksidasyonun zararlı etkilerini ortadan kaldırabilir.
Kötü kolestrol engelleyici özelliğe sahiptir. 2011 yılında yapılan bir çalışmada, aşırı kilolu 10 yetişkinin bir ay boyunca günde iki kez açai smoothie kullandılar. Genel olarak, çalışmanın sonunda genel kolestrol seviyesi ve "kötü" LDL kolesterolleri daha düşük çıktı.
Uzun ve stresli saatlerden sonra cildiniz solgun görünüyorsa, temel yağ asitleri omega-3-6 ve omega-9 oleik asit ile cildinizin gerçek parlaklığınızı geri kazanabilirsiniz.
Hiçbir gıda kansere karşı sihirli bir kalkan oluşturmazken, bazı yiyeceklerin kanser hücrelerinin oluşmasını ve yayılmasını durdurduğu bilinmektedir. Yapılan araştırmalarda açai, bir anti-kanser ajanı olarak potansiyel göstermiştir.
 

Açai Tozu Nasıl Kullanılır?
 

*Karıştır: Özenle hazırladığınız smoothielerinize ekleyebilirsiniz
* Tarifler Yap: Ev yapımı dondurma, puding ve çikolata tariflerinize ekleyebilirsiniz
*Doğal Renklendirici: Günlük bir çay kaşığı kadar kullanılması yeterli olabilecek bu toz ile sofralarınızı renklendirebilirsiniz
 
Yasal Uyarı
Herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.
 
Kuru Yeşil olarak sağlıklı insanlara ve sağlıklı bir gezegene inanıyoruz. Vücudunuzun doğal canlılığını en üst düzeye çıkarmak için saf içerikler sunarken, aynı zamanda küresel toplumu bir bütün olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği, ürünleri seçerken, ortaklıklar seçerken ve şirket kararları üzerinde işbirliği yaparken bir yaşam biçimi olarak görüyoruz.
 
 
Bizim Ailemizden Sizinkine... :)
Çerez Kullanımı