Organik Bezelye Proteini 100 grOrganik Bezelye Proteini 100 gr - Kuru Yeşil
Organik Bezelye Proteini 100 grOrganik Bezelye Proteini 100 gr - Kuru Yeşil
Organik Bezelye Proteini 100 gr
Organik Bezelye Proteini 100 grOrganik Bezelye Proteini 100 gr - Kuru Yeşil
Organik Bezelye Proteini 100 gr
Organik Bezelye Proteini 100 grOrganik Bezelye Proteini 100 gr - Kuru Yeşil
Organik Bezelye Proteini 100 gr

Organik Bezelye Proteini

5,00
Fiyat : 89,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 44,95 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041896

Organik Bezelye Proteini

Bitkisel ve temiz protein kullanmak isteyenlerin tercihi...

-Bezelye proteini, sarı bezelye proteini ekstrakte edilerek yapılan bir tamamlayıcıdır.
-Genellikle smoothie ve shake protein içeriğini artırmak için kullanılır ve doğal olarak vegan ve hipoalerjenik olduğu için hemen hemen her diyet için mükemmel bir seçimdir.

Bezelye Proteini Nedir ve Nasıl Üretilir?

 

Bezelye proteini, sarı bezelyenin nişasta ve lif içeriğinin çıkarılmasının ardından ince bir toz haline getirilerek yapılmasıdır. Tamamen katkısız ve tatlandırıcısız olarak sizlere sunulmaktadır.

Yüksek kaliteli protein kaynağı olan bezelye tozu, vücudunuzun yaratamadığı ve gıdalardan alması gereken dokuz temel amino asidi içerir.

Bezelye protein tozu demir açısından zengindir. Kadınların yaklaşık %10'u demir eksikliği yaşadığından, diyetinizdeki bezelye proteini tozu da dahil olmak üzere, bu besin alımını arttırmanın harika bir yolu olabilir.

Bezelye protein tozu doğal olarak vegan, glutensiz, süt içermez ve fıstık, ağaç fıstığı, yumurta, balık, kabuklu deniz ürünleri, inek sütü, buğday ve soya içinde en iyi sekiz gıda alerjeninden herhangi birini içermez.

 

Organik Bezelye Proteini Faydaları Nelerdir?

 

Araştırmalar, bezelye protein tozunun direnç eğitimi ile eşleştirildiğinde kas oluşturmaya yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Araştırmalar, proteinin insanların karbonhidratlardan veya yağlardan daha uzun süre tok hissetmelerine yardımcı olduğunu bulmuştur. Kolay sindirilir ve iyi emilir dolayısıyla çeşitli diyetlerle işe yarar.

Bezelye protein tozu, kas büyümesini artırmak, tokluk hissini arttırmak ve kalp sağlığını geliştirmek gibi çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Protein alımınızı artırmak için yiyecek ve içeceklere bezelye protein tozu eklenebilir. Kas kütlesini artırmak için, protein karışımınızı egzersizden sonraki iki saat içinde tüketin ancak tek seferde tüm gün protein payınızı tüketmeyin.

 

Bezelye Proteini Nasıl Kullanılır?


Çalkala: İçme suyunuza ekleyerek tüketebilirsiniz.

Karıştır: Özenle hazırladığınız smoothielerinize ekleyebilirsiniz, yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Tarifler Yap: Her türlü yemek, çorba, salata ve sos tariflerinize ekleyebilirsiniz.

 

Yasal Uyarı

Herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.

 

Kuru Yeşil olarak sağlıklı insanlara ve sağlıklı bir gezegene inanıyoruz. Vücudunuzun doğal canlılığını en üst düzeye çıkarmak için saf içerikler sunarken, aynı zamanda küresel toplumu bir bütün olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği, ürünleri seçerken, ortaklıklar seçerken ve şirket kararları üzerinde iş birliği yaparken bir yaşam biçimi olarak görüyoruz.

 

 

Bizim Ailemizden Sizinkine... :)

Çerez Kullanımı