Organik Buğday Çimi Tozu 100 GR - Wheatgrass Powder
Organik Buğday Çimi Tozu 100 GR - Wheatgrass Powder
Organik Buğday Çimi Tozu 100 GR - Wheatgrass Powder

Kuru Yeşil Organik Buğday Çimi Tozu 100 GR

4,00
Fiyat : 99,99 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 59,90 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041889

Organik Buğday Çimi Tozu

Buğday çimi, tohumdan çıktıktan sonraki yedi ila on iki günde maksimum 15 santimetreye ulaşan genç fidelerdir. Besinlerle dolu buğday çimi aynı zamanda en iyi doğal klorofil kaynaklarından biridir.

Buğday çimi, birçok farklı vitamin ve mineral içeren mükemmel bir kaynaktır. A, C ve E vitaminlerinin yanı sıra demir, magnezyum, kalsiyum ve amino asitleri çok yüksek oranda bünyesinde barındırır.

Buğday Çimi Tozu Nedir ve Nasıl Üretilir?

 

Buğday çimi, tohumdan çıktıktan sonraki yedi ila on iki günde maksimum 15 santimetreye ulaşan genç fidelerdir. Görünüşü uzun bir çayır gibidir.
Besinlerle dolu buğday çimi en iyi doğal klorofil kaynaklarından biridir. Buğday çimi, birçok farklı vitamin ve mineral içeren mükemmel bir kaynaktır. A, C ve E vitaminlerinin yanı sıra demir, magnezyum, kalsiyum ve amino asitleri çok yüksek oranda bünyesinde barındırır.
 

Organik Buğday Çimi Tozu Faydaları Nelerdir?

 
Buğday çimi, antioksidan, antibakteriyel ve antiinflamatuar özelliklere sahiptir.
İçerdiği klorofil vücudun detoksuna ve sağlıklı karaciğer fonksiyonunu desteklemeye yardımcı olur. Vücudunuz temizlendiğinde, enerji seviyelerinde bir artış görebilir kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.
Nöroprotektif etkileri daha iyi bilişsel işlev sağlamada etkilidir. Hafıza kaybını önlemeye yardımcı olur ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek için kullanılabilir.
Yapılan bilimsel araştırmalarda, buğday çiminin antikanser potansiyeline sahip olduğu bulunmuştur.
Buğday çimi ayrıca kemoterapinin neden olduğu miyelotoksisiteyi azaltabilir. Miyelotoksisite, kemik iliği işlevini azaltır ve enfeksiyon riskinizi artırabilir.
 

Buğday Çimi Tozu Nasıl Kullanılır?

 

Çalkala: İçme suyu veya meyve suları ile tüketebilirsiniz

Karıştır: Özenle hazırladığınız smoothielerinize ekleyebilirsiniz

Tarifler Yap: Salata ve sos tariflerinize ekleyebilirsiniz
 
Yasal Uyarı
 
Herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.
 
Kuru Yeşil olarak sağlıklı insanlara ve sağlıklı bir gezegene inanıyoruz. Vücudunuzun doğal canlılığını en üst düzeye çıkarmak için saf içerikler sunarken, aynı zamanda küresel toplumu bir bütün olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği, ürünleri seçerken, ortaklıklar seçerken ve şirket kararları üzerinde işbirliği yaparken bir yaşam biçimi olarak görüyoruz.
 

 

Bizim ailemizden sizinkine... :)

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı