Kuru Yeşil Organik Hindistan Cevizi Cipsi 50 GR
Organik Hindistan Cevizi Cipsi 50 GR - Coco Chips
Organik Hindistan Cevizi Cipsi 50 GR - Coco Chips

Kuru Yeşil Organik Hindistan Cevizi Cipsi 50 GR

4,67
Fiyat : 29,95 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041520

Kuru Yeşil Organik Hindistan Cevizi Cipsi

DOĞAL - KATKISIZ - ŞEKER İLAVESİZ

 

  • Kuru Yeşil Hindistan Cevizi Cipsi, 50 GR lık , %100 eco-friendly ambalajlarda sunulmaktadır.
  • Katkısız, GDO'suz, Glutensiz, Vegan, Şeker İlavesiz
  • Hindistan Cevizi Cipslerimiz şekersizdir, hafifçe kurutulur ve asla sülfitlerle işlenmez.

 

 

Organik Hindistan Cevizi Cipsi Nedir ve Nasıl Üretilir?

 

Kurutulmuş meyve, su içeriğinin neredeyse tamamı kurutma yöntemleriyle uzaklaştırılmış bir besindir. Kurutma işlem sırasında yaş meyve küçülür ve enerji açısından yoğun bir kuru meyve bırakır. Kuru meyve lif, vitamin ve mineral bakımından zengindir. Ayrıca sağlık açısından birçok yararı olan fenolik antioksidanlar bakımından da yüksektir.

Geleneksel cipslere sağlıklı bir alternatif olan hindistan cevizi cipslerimiz olgun hindistan cevizinin beyaz etinden yapılır. Hindistan cevizi cipsleri, zengin sağlıklı yağ ve besin maddelerine zarar vermeden mükemmel gevrek doku oluşturmak için hafifçe kurutulur.

Hindistan cevizi etinin yağ oranı yüksek olmasına rağmen içerdiği orta zincirli trigliseritler fazla vücut yağını kaybetmenize yardımcı olabilir. Et ayrıca manganez, bakır, demir ve selenyum gibi birçok temel mineral ile birlikte karbonhidrat ve protein sağlar.

 

Hindistan Cevizi Cipsi Faydaları Nelerdir?

 

Hindistan cevizi cipsi yemek, kolesterol seviyelerini iyileştirebilir ve kalp hastalığı için bir risk faktörü olan göbek yağını azaltmaya yardımcı olabilir. Bu özellikle faydalıdır çünkü fazla göbek yağı kalp hastalığı ve diyabet riskinizi artırır.

Hindistan cevizi kurusu karbonhidrat bakımından düşüktür ve amino asitler, sağlıklı yağlar ve lif bakımından zengindir, bu da onu kan şekeri kontrolü için mükemmel bir seçim haline getirir.

Hindistan cevizi, hücrelerinizi hasardan koruyarak hastalık riskinizi azaltabilecek polifenol antioksidanlar içerir.

Hayvanlar üzerinde yapılan çalışmalar, hindistancevizi yağında bulunan antioksidanların, hücreleri oksidatif stres ve kemoterapinin neden olduğu hasar ve ölümden korumaya yardımcı olabileceğini göstermiştir.

Organik hindistan cevizi kurusu yağındaki MCT'ler, Alzheimer hastalığı, bozulmuş hafıza veya beyin fonksiyonu olan kişilere yardımcı olabilecek glikoza alternatif bir yakıt kaynağı sağlar.

Doğal hindistan cevizi cipsi mutfakta çok yönlüdür ve hem tatlı hem de tuzlu yiyeceklerde iyi çalışır. Düşük karbonhidratlı, paleo, glütensiz veya fındık içermeyen diyetler için mükemmel bir seçimdir.

 

Hindistan Cevizi Kurusu Nasıl Kullanılır?

 

İçeceğe at: Aroma gelsin

Tarifler yap: Şaşırt herkesi

Kahve ile birlikte: Modun değişsin

 

Yasal Uyarı

Herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.

 

Kuru Yeşil sağlıklı insanlara ve sağlıklı bir gezegene inanıyoruz. Vücudunuzun doğal canlılığını en üst düzeye çıkarmak için saf içerikler sunarken, aynı zamanda küresel toplumu bir bütün olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği, ürünleri seçerken, ortaklıklar seçerken ve şirket kararları üzerinde iş birliği yaparken bir yaşam biçimi olarak görüyoruz.

 

Bizim Ailemizden Sizinkine... :)

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı