Kenevir Proteini TozuKenevir Proteini Tozu - Kuru Yeşil
Kenevir Proteini TozuKenevir Proteini Tozu - Kuru Yeşil
Kenevir Proteini Tozu
Kenevir Proteini TozuKenevir Proteini Tozu - Kuru Yeşil
Kenevir Proteini Tozu

Kuru Yeşil Organik Kenevir Proteini Tozu

5,00
Fiyat : 29,90 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041916

KURU YEŞİL KENEVİR PROTEİN TOZU (100 GR)

Yüksek Kaliteli Bitkisel Protein

  • Kuru Yeşil Kenevir Proteini Tozu, preslenmiş kenevir tohumlarının ince bir toz haline getirilmesi ile yapılan en popüler çeşitlerden biridir. Dokuz temel aminoasidin yanı sıra lif, sağlıklı yağlar ve mineraller içeren , yüksek kaliteli bir vegan proteindir.

Organik Kenevir Proteini Tozu Nedir ve Nasıl Üretilir?

 
Kuru Yeşil Kenevir Proteini Tozu, soğuk preslenmiş kenevir tohumlarının ince bir toz haline getirilmesi ile yapılan en popüler çeşitlerden biridir. Dokuz temel aminoasidin yanı sıra lif, sağlıklı yağlar ve mineraller içeren yüksek kaliteli bir vegan proteindir.
 

Organik Kenevir Proteini Tozu Faydaları Nelerdir?

 
Kenevir protein tozu, özellikle sporcular için yararlı bir ek protein kaynağı olabilir. 5-7 yemek kaşığı egzersizin toparlanması için ideal miktarda protein sağlar. Kenevir protein tozu, porsiyon (30 gr) başına 8 gram içeren iyi bir lif kaynağıdır. Bu oran diğer bitki bazlı protein tozlarının çoğundan çok daha fazladır. Kenevir protein tozu, diyetinize hem protein hem de lif eklemenin harika bir yoludur, bu da sizi daha uzun süre daha tok hissetmenizi sağlayabilir.
 
Kenevir protein tozu, 3'te 1 oranında kalp sağlığını destekleyen omega-6 ve omega-3 yağları içerir, ancak bu yüzden kalorisi biraz daha yüksektir.  Kenevir tohumları, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir, manganez, çinko ve bakır gibi inanılmaz derecede zengin bir mineral kaynağıdır.  Dahası, kenevir tohumları, güçlü antioksidan özelliklere sahip olan lignanamidler adı verilen bileşikler içerir.  Antioksidanlar, vücudunuzu kalp hastalığı ve diyabet gibi kronik hastalıklarla bağlantılı oksidatif hasardan korur, bu nedenle antioksidan içeren yiyecekler yemek sağlığınız için iyidir.
 

Organik Kenevir Proteini Tozu Nasıl Kullanılır?

 
Çalkala; meyve sularına ekleyebilirsiniz
 
Karıştır; özenle hazırladığınız smoothielerinize ekleyebilirsiniz, yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz
 
Tarifler yap; fırında vegan kenevir protein çubukları yapabilirsiniz, granola barları ve çikolata tariflerinizde deneyebilirsiniz, salatalarda kullanabilirsiniz    
 
Yasal Uyarı
 
Herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.    
 
Kuru Yeşil olarak sağlıklı insanlara ve sağlıklı bir gezegene inanıyoruz. Vücudunuzun doğal canlılığını en üst düzeye çıkarmak için saf içerikler sunarken, aynı zamanda küresel toplumu bir bütün olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği, ürünleri seçerken, ortaklıklar seçerken ve şirket kararları üzerinde işbirliği yaparken bir yaşam biçimi olarak görüyoruz.  
 
Bizim Ailemizden Sizinkine... :)  
Çerez Kullanımı