Kuru Yeşil Organik Klorella (Chlorella) Tozu 50 GR - Organic Chlorella
Kuru Yeşil Organik Klorella (Chlorella) Tozu 50 GR - Organic ChlorellaKuru Yeşil Organik Klorella (Chlorella) Tozu 50 GR - Organic Chlorella - Kuru Yeşil
Kuru Yeşil Organik Klorella Tozu 50 GR - Organic Chlorella

Kuru Yeşil Organik Klorella (Chlorella) Tozu 50 GR - Organic Chlorella

5,00
Fiyat : 69,90 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041445

Kuru Yeşil Organik Klorella Tozu - Organic Chorella Powder

Organik Klorella, değerli besinler ile dolup taşan eski bir mikro yosundur ve dünyadaki diğer bitkilerden daha fazla klorofil içerir!  

 

%100 ORGANİK KROLELLA TOZU

AĞIR METALLERİ TUTUCU ve DETOX DESTEĞİ 

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ SAVUNMASI

HÜCRE YENİLENMESİ & YAŞLILIK KARŞITI

DOĞAL ENERJİ DESTEĞİ

DAYANIKLILIK

BASİT BESLENME

 

 

ORGANİK KLORELLA:

Organik Klorella, değerli besinler ile dolup taşan eski bir mikro yosundur ve dünyadaki diğer bitkilerden daha fazla klorofil içerir!  

 

%100 ORGANİK KROLELLA TOZU:  Organik olmayan Krolella tozları içeriğinde kirli bileşenler bulundurur ve toksik seviyesinde ağır metaller olabilir.

 

AĞIR METALLERİ TUTUCU ve DETOX DESTEĞİ : Günlük yaşantımızda hava kirliliğinden ve tükettiğimiz gıdalardan sürekli ağır metallere maruz kalıyoruz. Yapılan araştıramalarda ve deneylerde, Hayvanlarda, klorella gibi aglerin karaciğer,beyin ve böbreklerdeki ağır metal toksisitesini zayıflattığı görülmüştür. Kuru Yeşil Organik Klorella Tozu, çatlamış hücre duvarı yapısı, yosunların potansiyel toksinleri onlara bağlanarak doğal olarak vücuttan dışarı taşımasına yardımcı olur. Bu, en iyi şekilde hissetmenize yardımcı olmak için vücudunuzun yalnızca iyilikle dolu olmasını sağlayabilir. Kuru Yeşil Organik Klorella tozu tüketerek DETOX' a bugün başlayabilirsiniz.

 

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ SAVUNMASI : Güney Kore'de yapılan 8 haftalık bir araştırmaya göre klorella alan sağlıklı yetişkinlerin, bağışıklık aktivitesinin arttığı gözlemlenmiştir.

 

HÜCRE YENİLENMESİ & YAŞLILIK KARŞITI : Yaşlanma tersine çeviren ve hücre sağlığını en üst düzeye çıkaran nükleik asitler klorellada çokca bulunur. 

 

DAYANIKLILIK : Araştırmacılar bir grup genç yetişkine 4 hafta boyunca günde 6gr klorella ve placebo verdi. Çalışmanın sonunda, klorella kullananların akciğerlerini oksijen ile doldurma konusunda önemli ölçüde fark gözlemlendi. Fakat placebo kullanların düzeyleri aynı kaldı.

 

KULLANIM: Günde yarım veya 1 çay kaşığı smoothielerinizin veya sağlıklı yulaf kaselerinizin içinde kullanmanız tavsiye edilir. Detaylar için web sitemizi ziyaret edin.

UYARI : Süper Besinler bitki bazlı gıdalardır, mucize bir ilaç değildir. Kuru Yeşil ürünleri herhangi bir hastalığı tedavi etme , teşhis etme veya iyileştirme garantisi vermez. Kronik bir rahatsızlığınız var ise lütfen kullanmadan önce hekiminize başvurunuz.

Çerez Kullanımı