Kuru Yeşil Organik Klorella (Chlorella) Tozu 50 GR - Organic ChlorellaKuru Yeşil Organik Klorella (Chlorella) Tozu 50 GR - Organic Chlorella - Kuru Yeşil
Kuru Yeşil Organik Klorella (Chlorella) Tozu 50 GR - Organic ChlorellaKuru Yeşil Organik Klorella (Chlorella) Tozu 50 GR - Organic Chlorella - Kuru Yeşil
Kuru Yeşil Organik Klorella Tozu 50 GR - Organic Chlorella

Kuru Yeşil Organik Klorella Tozu 50 GR

5,00
Fiyat : 84,90 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041445

Kuru Yeşil Organik Klorella Tozu - Organic Chorella Powder

 
Organik klorella tozu, değerli besinler ile dolup taşan eski bir mikro yosundur ve dünyadaki diğer bitkilerden daha fazla klorofil içerir!
 
 

Organik Klorella Tozu Nedir ve Nasıl Üretilir?

 
Klorella, 2-8 mikrometre boyutunda, küre ya da elips biçiminde, tatlı su yosunu cinsinde olan yeşil alglerdir. Fosil kalıntılarının gösterdiğine göre 2,5 milyar yıldır genetik yapısı hiç değişmeyen bir canlı türüdür.
 
Klorella, insanların sindiremeyeceği sert bir hücre duvarına sahip olduğundan, faydalarından yararlanmak için onu ek gıda olarak almalısınız.Kapsül, tablet, toz ve ekstrakt formunda mevcuttur.
 
İnce elekler yardımı ile titizlikle hasat edilen klorella tozu, hassasiyetle yıkanarak, glutensiz yapısının bozulmaması için sadece glutensiz ürünlerin işlem gördüğü bantlarda kurutulup paketleniyor.
 

Organik Klorella Tozu Faydaları Nelerdir?

 
Günlük yaşantımızda hava kirliliğinden ve tükettiğimiz gıdalardan sürekli ağır metallere maruz kalıyoruz. Klorella gibi agler, karaciğer, beyin ve böbreklerdeki ağır metal toksisitesini zayıflatmaya yardımcı olabilir. Klorella takviyelerinin, oksidatif hasar riski daha yüksek olan kronik sigara içenlerde antioksidan seviyelerini artırdığını gösterdi.
 
Organik Klorella Tozu, çatlamış hücre duvarı yapısı, yosunların potansiyel toksinleri onlara bağlanarak doğal olarak vücuttan dışarı taşımasına yardımcı olur. Niasin, lif, karotenoidler ve antioksidanlar dahil olmak üzere klorellada bulunan besinler, kolesterol seviyenizi düşürmeye yardımcı olabilir.
 
Güney Kore'de yapılan 8 haftalık bir araştırmaya göre klorella alan sağlıklı yetişkinlerin, bağışıklık aktivitesinin arttığı gözlemlenmiştir. Klorella takviyesi almak kan şekeri seviyelerini düşürmeye ve insülin duyarlılığını artırmaya yardımcı olabilir. Klorelladaki antioksidanlar, muhtemelen astımı ve diğer solunum yolu hastalıklarını iyileştirebilecek anti-enflamatuar etkilere sahip olabilir.
 

Organik Klorella Tozu Nasıl Kullanılır?

 
Çalkala: İçme suyuna, meyve sularına, çay ve kahvelere ekleyerek tüketebilirsiniz
Karıştır: Özenle hazırladığınız smoothielerinize ekleyebilirsiniz, yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz
Tarifler yap: Her türlü yemek, çorba, salata ve sos tariflerinize ekleyebilirsiniz
 
Yasal Uyarı
 
Herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir. Ürünlerimiz bitkisel takviye ve destek ürün niteliğindedir.
 
Kuru Yeşil olarak sağlıklı insanlara ve sağlıklı bir gezegene inanıyoruz. Vücudunuzun doğal canlılığını en üst düzeye çıkarmak için saf içerikler sunarken, aynı zamanda küresel toplumu bir bütün olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği, ürünleri seçerken, ortaklıklar seçerken ve şirket kararları üzerinde işbirliği yaparken bir yaşam biçimi olarak görüyoruz.
 
Bizim Ailemizden Sizinkine... :)
Çerez Kullanımı