Kuru Yeşil Organik Seylan Toz Tarçın 50 gr
Kuru Yeşil Organik Seylan Toz Tarçın 50 grKuru Yeşil Organik Seylan Toz Tarçın 50 gr - Kuru Yeşil
Organik Seylan Toz Tarçın 50 gr
Kuru Yeşil Organik Seylan Toz Tarçın 50 grKuru Yeşil Organik Seylan Toz Tarçın 50 gr - Kuru Yeşil

Kuru Yeşil Organik Seylan Toz Tarçın 50 gr

3,00
Fiyat : 34,90 ₺(KDV Dahil)
Barkod : 8681999041193

KURU YEŞİL ORGANİK SEYLAN TOZ TARÇIN

%100 ORGANİK SEYLAN TOZ TARÇIN : Tüm tarçınlar aynı değildir. Özellikle marketlerde aktarlarda kullanığınız tüm tarçınlar Cassia türü tarçındır.  Tamamen saf ve organik olarak öğütülmüş Organik Seylon toz tarçın Kuru Yeşil'de!

  • KAN ŞEKERİNİ KONTROL EDER
  • ZAYIFLAMA
  • HORMONAL DENGE
  • CİLT YENİLENMESİ
  • ANTREMAN SONRASI TOPARLANMA
  • HAFIZANIZI VE BEYNİNİZİ GÜÇLENDİRİN
  • SAF VE GÜÇLÜ AROMA
  • KORUNAKLI VE KULLANIŞLI PAKETLEME

KURU YEŞİL ORGANİK SEYLAN TOZ TARÇIN
%100 KURU YEŞİL ORGANİK SEYLON TARÇIN: Tüm tarçınlar aynı değildir. Özellikle marketlerde aktarlarda kullanığınız tüm tarçınlar Cassia türü tarçındır. Organik Seylon toz tarçın Kuru Yeşil'de!

KAN ŞEKERİNİ KONTROL EDER: Seylan Tarçın'ın birçok kullanıcısı, kan şekerini kontrol etmede olumlu sonuçlar aldı. Aslında birçok çalışma, Tarçın'ın insülin direnci olanlara yardımcı olan özelliklere sahip olduğunu bulmuştur. Seylan Tarçın, kan şekeri düzenlemesini içeren potansiyel sağlık yararları ile daha yakından ilişkili tarçıntır.

ZAYIFLAMA :  2017 yılında yapılan bir çalışmada, bir grup hasta 16 hafta boyunca günde 3 gr (1 çay kaşığı) seylan toz tarçın kullandı ve plasebo grubuna kıyasla bel çevresi ve vücut kitle indeksinde önemli düşüşler gösterdi.

HORMONAL DENGE : Düzensiz veya adet görmeme,  gebe kalma sorunları, saç incelmesi ve fazla yüz ve vücut kıllarının tümü hormonal dengesizliğin belirtileridir. Kuru Yeşil Organik Seylan Toz Tarçın, hormonol dengeyi yeniden kazanma ve normal halinize dönmenize yardımcı olma gücüne sahiptir. American Journal of Obstetrics and Gynecology'de (2014) yayınlanan randomize, kontrollü bir çalışmada, Tarçın kullanan  Polikistik over sendromu   kadınlar, plasebo alan kadınlara kıyasla adet döngülerinin daha sık olduğunu bulmuşlardır.

CİLT YENİLENMESi : Hepimiz cildimizde herhangi bir leke, acı veya hasarın süper hızlı bir şekilde onarılmasını, en iyi şekilde görünmesini ve yeniden hissetmesini isteriz.

Bilim adamları, Tarçının en az 2  çalışma şeklini bulmuşlardır: 1) antibakteriyel faydalar, yaraların daha kötüye gitmesini önler ve 2) hücre büyümesini ve onarımını destekleyen enzimleri uyarır (Kaynak: PLoS ONE, 2015) Gece uyumadan  1-2 çay kaşığı  yeterli olacaktır. Ayırca 1 çay kaşığı tarçın ve 1 yemek kaşığı çay ağacı şurubu ile evde ışıldayan bir çilt için kolay bir  maske yapabilirsiniz.

ANTREMAN SONRASI TOPARLANMA:  Antreman sonrası hamlığınız bitkinliğiniz geçmesine yardımcı olur. O yüzden antreamn sonrası shakenizi içine bir çay kaşığı ekleyin ve çalışmay başlayın.

HAFIZANIZI VE BEYİNİNİZ GÜÇLENDİRİN:  2016 Nutrition Research dergisinde yayınlanan makaleye göre, gerçek tarçın kullanan pre-diabetik  insanların kullanmayanlara göre daha iyi hafızası olduğu görülmüştür. Ayırca beyin hücreleri dejenerasyonu durdurugu gozlemlenmıstır

SAF VE GÜÇLÜ AROMA :  Kuru Yeşil, kaynağında yetişen saf ve güçlü tada inanmaktadır. Yüksek standartlarımız , tam olarak ne aldığınızı ve nereden aldığınızı bildiğiniz anlamına gelir. 

KORUNAKLI VE KULLANIŞLI PAKETLEME:  Tarçınınızı taze tutmak ve oksijen, güneş ışığı, nem ve ısıya karşı korumak için tarçınımız yüksek kaliteli, yeniden kapatılabilir, dik doypackler içinde paketlenmiştir. Hiçbir şey kilerinizde yırtık poşetlerin ortalıkta durmasından daha sinir bozucu olamaz ve fermuarlı mühür, poşetinizi kolayca açıp kapatmanıza ve düzgün bir şekilde kapatılmadan tarçın dökülmesine engel olmanıza olanak tanır. Ayakta duran poşetimiz size kaplar ve kavanozların aksine kolay saklama esnekliği sunar.

 

KULLANIM: Günde yarım veya 1 çay kaşığı smoothielerinizin veya sağlıklı yulaf kaselerinizin içinde kullanmanız tavsiye edilir. Detaylar için web sitemizi ziyaret edin.

UYARI : Süper Besinler bitki bazlı gıdalardır, mucize bir ilaç değildir. Kuru Yeşil ürünleri herhangi bir hastalığı tedavi etme , teşhis etme veya iyileştirme garantisi vermez. Kronik bir rahatsızlığınız var ise lütfen kullanmadan önce hekiminize başvurunuz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı